Toplu Kombi Bakımlarında %40 İndirim!

Kombiler yazın çok fazla çalıştığı için kışa girerken mutlaka bakımlarının yaptırılması gerekir. Kış aylarında kombi bakımı ve tamirinde çok fazla yoğunluk yaşanabilir. Kombilerin bakımları zamanında ve gerektiği şekilde yaptırılmazsa kışın kombinizin çalışmasından yeterli verim ve randıman almanız söz konusu değildir. Ayrıca, kombinizin ömrü kısalarak tamir ve bakım maliyetleri gitgide katlanır.

Size sunulan kampanya fırsatlarından yararlanarak 3 veya üzeri kombilerin bakımında yüzde kırk indirim imkânlarından yararlanabilirsiniz. Tüm toplu kombi bakımları eksiksiz ve tam olarak yapılarak teslimi gerçekleştirilir. Ekiplerimiz geldiğinde size gerekli olan tüm toplu kombi bakım bilgilerini vererek arıza varsa da ücretsiz tespitini yaparlar.

Toplu Kombi Bakımının Ayrıntıları Nelerdir?

Toplu kombi bakım hizmetleri kampanyamızdan hizmet yerleri sınırları içindeki tüm herkes faydalanabilmektedir. Kombilerinizin de garanti dışı olmaması gerekiyor. Kampanyanın bir gerekliliği olarak toplu kombi bakımı yapılacak kombilerin aynı yerde olması gerekmektedir. Farklı bölgelerde yer alan kombilerin ayrı ayrı bakımının yapılması durumunda liste fiyatlarımız üzerinden bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Bu kampanyamız sadece kombi bakımına yönelik olduğu için farklı uygulamalarla birleştirilemez ve farklı uygulamalarda aynı indirim söz konusu olmaz. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin online olarak ya da çağrı merkezimizden randevu oluşturması gerekiyor. Uygun olan zaman dilimi içerisinde randevu oluşturularak ekiplerimizce toplu kombi bakımı gerçekleştirilir. Bu kampanyanın fırsatlarını kaçırmadan bizleri arayabilirsiniz.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.