Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti
Hizmetlerimiz Image

Çamaşır makinası servisi mağazadan ürünü aldıktan sonra ürünü ev adresinize kadar getirir ve ürünü teslim eder. Ardından ürünün kurulumunu yapar çamaşır makinasını banyo ya da mutfak kısmına kurulumu yapılır. Çamaşır makinasının kurulumu yapıldıktan sonra çamaşır makinesi servisi elemanı size makina ile ayrıntılı olarak bilgi verir makinanın kullanımı hangi derecede hangi ürünün yıkatabileceğiniz hangi programın nasıl çalıştırılacağına dair ayrıntılı olarak bu bilgileri sizinle paylaşır.

Yünlü ürünler perdeler ya da sentetik ürünler bebek kıyafetleri hangisinin hangi derecede yıkanmasının gerektiği hakkında size bilgiler verir.Ardından makinanın temizliği için kullanmanız gereken ürünler hakkında bilgi verir sizin de aklınıza takılan soruları cevaplar. Yine herhangi bir durumda oluşacak arızalar ya da sıkıntılar hakkında bilgi alabilmeniz adına kendi iletişim numaralarını sizin ile paylaşırlar. Böylelikle ürünü tam ve eksiksiz bir şekilde size teslim etmiş olur. Belli bir süreden sonra makinanızın gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çamaşır Makinası Arızaları ve Servis İmkânları

Çamaşır makinesi arızaları ve servis çağırma gibi durumlarda servis iletişim numarası üzerinden çamaşır makinesi servisi elemanlarına ulaşabilirsiniz. Çamaşır makinalarından uzun süreli kullanım sonlarında makinada bazı arızaların oluşması gayet normaldir. Uzun süreli kullanımlar sonunda makinada kireçlenmeler ya da herhangi hasarlar oluşması doğaldır. Bu durumlarda çamaşır makinası servisi hizmeti veren firmamız size yardımcı olacaktır. Makinanız da ne gibi bir hasar olduğunu öncelikle anlayıp servis elemanlarına doğru bir şekilde anlatmalısınız.

Çamaşır Makinelerinde En Çok Meydana Gelen Hasarlar

Çamaşır makinalarında en çok meydana gelen hasarların daha doğrusu şikayetlerin başında çamaşırı temiz yıkamaması gelir. Çoğu kullanıcı çamaşırlarının temiz yıkanmadığından dolayı çamaşır makinası servisi elemanlarını çağırmaktadır. Yine bununla beraber çamaşır makinasının çok ses çıkarmasın ya da yerinden hareket ederek daha ileriye ya da daha geriye gitmesi çamaşır makinalarında en çok şikayet alınan durumlar arasındadır.

Yine bazen çamaşır makinesinin sıkmaması suyunu boşaltmaması ya da içerisinden kötü kokular gelmesi de en çok şikayete sebep olan ve servisin çağrıldığı durumların başında gelir. Bu durumlarda servisin daha önceden size vermiş olduğu iletişim numaralarından çamaşır makinasına servisi elemanını arayarak bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Bunun için servis elemanını arayıp çamaşır makinanız da meydana gelen sorunları kendisine anlatmanız gerekir.

Servis Hizmetinde Kalite ve Güvenin Önemi

Servis elemanının da yönlendirmesi ile yapabileceğiniz bir şey varsa siz yaparsınız. Yoksada servis elemanları kendileri size bir randevu oluşturur ve hem size hem ona en uygun saatte ve günde randevu talebinizi oluşturup o gün ve saatte gelerek ürününüze bakar. Ürününüzdeki hasarı tespit etmeye çalışır. Hasar tespiti yapıldıktan sonra nasıl bir yol izlemesi gerektiği hakkında sizi bilgilendirir ve makinanız için gerekli olan yedek parçaları isteyerek makinanıza takar ya da gerekli gördüğü durumlarda makinanızı götürerek tamiratını yapar ve daha sonra ürünü yapılmış bir şekilde size teslim eder.

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.