Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti
Hizmetlerimiz Image

Televizyonlar günlük yaşamın vazgeçilmez cihazlarından bir tanesidir. Herhangi bir problemden dolayı bozulması sonrasında tamirinin hızlı bir şekilde yapılması gerekir. Günlük izlenme alışkanlığının sekteye uğraması sizi etkileyebilir. Herhangi bir problem gerçekleştiğinde televizyonunuzu çalışkan teknisyenlerimizin emin ellerine güvenli bir şekilde teslim edebilirsiniz. Televizyonunuzun kurulumu yapılırken yangın veya ürün hasarına sebep olmamak için ısı kaynaklarının uzağında olmasına özen gösterin.

Televizyonunuzun duvara ya da sehpaya sabitleme ve montaj işlerinde gerekli uygulamalar firmamız tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Hemen montaj gerçekleştirilip televizyon programlarını keyfini çıkarabilirsiniz. Televizyonunuzun herhangi bir sebepten dolayı düşmesini önlemek için güvenli bir şekilde montajının yapılması önemlidir. Televizyonu duvara monte etmek için gerekli özellik her cihazda olmayabilir. Bu parçalar mevcut olmasa dahi televizyonu emniyetli bir şekilde destekleyecek bir platform monte edilmesi oldukça güvenli bir işlem olacaktır.

Televizyon Tamiri

Firmamız tarafından yetiştirilmiş olan profesyonel ekimizin teslim almış olduğu cihazınız onarımı mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilip, size çalışır bir şekilde teslim yapılır. Bu hususta ustaların sıkı bir çalışma sistemi kullanır. Bir marka televizyonlar dahil olmak üzere her marka televizyon tamiri için firmamız ile iletişime geçerek servisimizde arıza kaydı oluşturup aynı gün içinde televizyonunuzu firmamızın göndermiş olduğu elemana teslim edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli hizmet konusunda çok ince çalışma prensibine sahip olan servisimiz memnuniyetiniz için elimden geleni yapacaktır.

Televizyonun Ekran Kararması

Televizyon servisi televizyonunuzun ekran kısmında kararma gerçekleşmiş ise panel değişimi gerekiyor demektir. Ücret konusunda en ekonomik fiyatlar ile firmamız bu konuda müşterileri için en uygun rakam teklifini sunmuş olacaktır. Ekran kısmında renkli olan dikey çizgiler yer alıyorsa televizyon servisi ile iletişime geçerek bu soruna hızlı çözüm ile müdahale edilecektir. Televizyonunuzun ekranında herhangi bir şey görüntülenmiyor ise bu sorun anten ile alakalı bir problemin olduğunu gösterir. Her türlü televizyon problemlerinde size kaliteli hizmet sunacak olan firmamız bu gibi problemleriniz için yanınızda olacaktır.

Televizyon servisi televizyonunuzun tamiri için 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hizmet verir. Televizyonunuzun onarım süresi konusunda sizlerin televizyon izleme keyfini en kısa zaman içinde yeniden sahip olacağınız hızda çalışma göstermiş olduğumuzu bilginize sunarız.

Televizyon Servisinde Kaliteli Hizmetin Önemi

Müşteri memnuniyeti firmamızı memnuniyetidir. Eğer çok hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirmek isterseniz İlk adım olarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bünyemizde yer alan ekip arkadaşlarımız belirtmiş olduğunuz süre zarfında hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak probleminizi gidermeye çalışacaktır.

Parça değişimi arıza ile ilgili rapor masraf raporu gibi hizmetlerimiz için belirtilen iletişim bilgileri ile bizlere ulaştığınız zaman da cihazınızı incelemeye almak üzere ekibimiz sizin belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilecektir. Televizyon servisi panel arızaları tamiri için gerekli olan ücretler kullanılmış olan parçaların markasına ve modeline göre değişiklik gösterecektir. Sitemiz üzerinde online hizmet üzerinden televizyon servisi talep edebilirsiniz

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.