Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti
Hizmetlerimiz Image

Yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan ve uzun yıllar kullanılmış olan peteklerin, yıllık olarak periyodik bakımlarının tamamlanması için petek temizliği mutlaka yapılmalıdır. Peteklerinizin ısı kaybına yol açamaması ve ciddi hasarlara neden olmaması için uzun yıllardır bu sektör üzerinde hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Petek temizleme işlemlerinizde hızlı ve pratik çözümler üreten firmamız, uzman ekip kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Öyle ki yapmış olduğumuz petek temizleme işlemlerimizde, müşterilerimize aldığımız enerji tasarrufu memnuniyeti bizi seçmeniz için yeterli sebeplerin başında geliyor. Peteklerinizin iç kısmında koruma sağlanması için koruyucu yağlar bulunur.

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Koruyucu yağlar yaptırmış olduğunuz da petek temizliklerinizi kesinlikle petekten çıkmasını önler ve petek siteminin tamamına doğrudan etki göstermesine yardımcı olur. Yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz ile petek temizliği işlemlerinizde sizler için en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Petek temizlik işlemlerinizde firmamıza dilediğiniz her an ulaşabilir ve ekip talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız petek temizliği işlemlerinizde sizlere en kısa süre içerisinde hizmet vermek için yakın tarihli hizmetler sunacağından emin olabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde çalışan uzman tesisatçı arkadaşlarımız, petek temizliği işlemlerinizde sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Peteklerinizin temizlenme zamanı geldiğinde kaliteli hizmet almak için firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimiz aracılığı ile ücretsiz tesisat danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Petek temizliklerinizin kullanım sıklığınıza ve yaşamış olduğunuz bölgeye göre değişiklik göstermiş olsa da genel anlamda uzman ekiplerimiz tarafından ortalama 2 yıl temizlik işlemleri uygun görülmüştür.

Petek temizlik işlemlerinizde uzman kadromuz ile en kısa süre içerisinde hizmet veriyor ve sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Petek temizliği zamanında yaptırmanız, hem ısı açısından hem de ucuz fatura imkânı sunar. Petek temizlik işlemleri insanlar tarafından genellikle yüksek fatura gelmesine rağmen ısınamayan kişiler tarafından tercih edilir. Petek temizliklerinin zamanında yapılmaması, yarışmaya katılan kişiler büyük bir beklenti içerisine girmemelilerdir.

Petek Temizliği Önemi

Petek temizlik işlemlerinizde firmamıza başvuru yaptığınızda, uzman ekip arkadaşlarımız yönlendirmiş olduğu tesisatçılar market fiyatlarından emin olmak için araştırma içerisine girebilirler. Siz değerli müşterilerimizin evine petek temizliğinizi yapmak için geldiğimizde öncelikle mekânın ya da binanın genel anlamda petek tesisatı, vanalar, kombi ve petekler mutlaka gözden geçirilmelidir. Firma çalışanlarımız tarafından gerekli olan alt yapı ve tesisat kontrollerinizi tamamlamamızın ardından tespit yapılır.

Son teknoloji makineler kullanarak yapmış olduğumuz petek temizleme hizmetlerimizde, işlemin başlaması için sizlere en uygun mekânlar önerilir. Firmamız, petek temizliği işlemlerinizde kendi evleriniz ile eşdeğer davranışlarda bulunup, ev ortamında olduğu bilinen kişinin detaylı araştırmalara başlar. Petek temizlik işlemlerinizde, öncelikle peteklerinizin ve tesis atlarınızın iç sistemleri, üst borularının temizliği yapılır. Yapılan bu işlemin ardından boruların alt kısmında kalan sistemin temizliği tamamlanır. Petek temizleme işlemlerinizde evleriniz kirliliğe neden olmamak adına vakumlu temizleme cihazları ayrıcalıklarımız arasında yer alır.

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.