Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti
Hizmetlerimiz Image

Geçmişten bugüne kadar gelmiş olan yaşamımızda her alanında bizlere kolaylık ve belirli bir yaşam standart sunulmuş olan beyaz eşyalarımızda zaman içinde bozulma gerçekleşebilir. Almış olduğunuz ürünün kurulum aşamasından ömrü tükeninceye kadar ki geçen süre zarfında sizlere en iyi hizmet sunmak için burada bulunuyoruz. Ocak servisi on senelik tecrübesi özel eğitim alınarak yetiştirilmiş olan profesyonel kadro ve güler yüzlü hizmet ile daima hizmet veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaşmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Zaman içinde teknolojinin ilerleme kaydetmesi ile beraber daha da gelişim göstermiş olması firmaları tercih edilme nedenleridir. Teknolojiyi yerinde takip eden firmalar doğru hizmet vermek için çalışmalarını bu yönde ilerletir.

Her zaman ve her şekilde müşterilere destek olan teknik servisiniz evinizdeki bütün beyaz eşyalarınızı zarar vermeden bakım ve onarım işlerini gerçekleştirir. Diğer beyaz eşya ürünlerinizde hangi marka olursa olsun problemsiz bir şekilde tamir ve bakım yapılır. Bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ankastre Ocak Servisi

Yoğun iş temposunu vermiş olduğu yorgunluk gün içinde sizin fazla yorulmanıza neden olabilir. Niçin hayatınızda bu kadar yorucu şey bulunurken bir de beyaz eşyalarınız ile problem yaşayasınız. Ocak servisi ile artık bu sorunlarınız son bulacak ve işinizi gerekli dikkati verebileceksiniz. Günün her saatinde hizmet veren çağrı merkezimiz müşteri memnuniyetine öncelik verir.

Beyaz eşyaların kurulumu dahil olmak üzere her türlü bakım tamir parça değişimi gibi teknik destek servisi bulunur. Bu gibi problemler ile uğraşmak yerine sitemiz üzerinde onların servis hizmeti talep ederek yardım alabilirsiniz. En iyi kadromuz ile hizmet vermek için bulunmuş olduğunuz adresi gelerek beyaz eşyalarınızın her türlü tamir işlemlerini gerçekleştirerek size destek oluruz. Yapılması gereken tek bir şey iletişime geçmektir.

Yedek Parça Temini Nasıl Yapılır?

Ocak servisi ocağınızın çalışmasını engellemiş olan problemli olan parçalar yedek parçalar ile değiştirilmediği takdirde ocak kullanılmaz hale gelebilir. Ocağınızın problemsiz bir şekilde çalışması için bazı sorunu parçalar değişimi yapılmalıdır. Az bir sorunu olan parçalar kısa vadede sorun olmamış olsa bile uzun süre düşünüldüğünde büyük arızalara sebebiyet verebilir. Bundan dolayı işlevini yitirmiş olan her türlü parçanın yedek parça ile değiştirilmesi önerilir. Beyaz eşyanıza gereken yedek parçalarını firmamız aracılığı ile temini söz konusudur.

Ocak Servisi Ücreti Ne Kadardır?

Ocak servisi her türlü arıza bakım ve tamir hizmeti gibi hizmetleri içinde barındırır. Servis ücreti gelişmiş olan problemin büyüklüğü ya da küçüklüğü ile değişiklik gösterir. Servis tarafından tespit edilmiş olan arızalı parça sipariş sonrası 3 iş günü içinde yedek parça temini yapılıp montajı gerçekleştirilir. Servisimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman en geç şekilde 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır. Sitemiz üzerinden online hizmet alarak servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.