Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti
Hizmetlerimiz Image

Fırın servisi kapsamlı olarak uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Yüzlerce marka ve modelin yer aldığı piyasada hakim olmak en kaliteli hizmet vermenin birinci kuralıdır. Günlük ihtiyacımız yemek zevkini ve ihtiyacının kesintiye uğramaması adına ekipler bir çağrı kadar yakındır. Beslenme insanların temel ihtiyacıdır ve bu ihtiyaç fırınları yaşamımızda vazgeçilmez bir yere sahip olmasına neden olmuştur.

İhtiyaç ve bütçeye hizmet vereceği kişi sayısına göre farklılık gösteren fırın çeşitlerinde yüksek itina ve hassasiyet gösterilir. Arıza durumu geliştiğinde aynı hassasiyeti servis seçiminde göstermek oldukça önemlidir. Bunun aksi düşünüldüğünde olumsuz sonuçlar sizleri zarara uğratabilir. Yüzlerce farklı model ve marka fırın olmasına rağmen fırınlar üç ana kategoride değerlendirilmesi yapılır.

Mikrodalga Fırın

Mikrodalga fırın büyük keşiflerden bir tanesi olan fırın çeşididir. Elektrik dalgalarının vermiş olduğu etki ile gıdalar içindeki su molekülleri yer değiştirilmesine olanak sağlayarak ısınma elde edilmiş olur. Bu sayede birkaç dakika içinde pişirme ısıtma kızartma gerçekleştirilebilir. Pratik bir şekilde kullanımı sayesinde her mutfakta yerini almış durumdadır. Elektronik bir sisteme sahip olduğu için arıza durumunda uzman fırın servisi ekibi ile itinalı bir servis hizmeti ile tamir ve onarımı yapılması gerekir.

Klasik Model Fırınlar

Küçük ve büyük boy olarak iki ana modeli bulunan fırınlar tüm pişirme işleri için aktif bir şekilde kullanılan ve tercih edilen modellerdendir. Gelişmiş olan teknoloji ile onlarca farklı programı içinde barındıran fırın modelleri vardır. Yemek seçimi dahil olmak üzere otomatik pişirme sisteminin beraberinde yemek tarifi özellikleri de artık birçok fırında hizmete sunulmuş durumdadır. Gitgide özellik olarak farklılaşan ve fazlalaşan fırınlara arıza durumunda müdahale son derece önemlidir.

Fırın Ocaklar

Bu modelde olan ürünler ocak seti ile birlikte satışı gerçekleşir. Ocaklarında çeşitliliği gerek gaz gerekse elektrik kaynağı ile çalışması üzerine farklı bir özelliklerde karşımıza çıkar. Her üründe olduğu gibi fırında piyasada anlık bir şekilde takip edilerek ekip olarak yenilikler göz önüne alınarak devamlı eğitim verilir. Bu sayede en kaliteli hizmet %100 memnuniyet düsturu ile verilir.

Güvenlik konusu fırın servisi tamirat işlerinde en önemli unsurlardan bir tanesidir. Küçük oranda bir gaz ya da elektrik kaçağını ağır sonuçlara sebebiyet vermesi düşünülmüş olduğunda tamir işlemleri dikkatli yapılması gerekir. En ince ayrıntılara dikkat olunması ekibimizin çalışma sisteminde güvenliğinin olmazsa olmazlarındandır. Fırın ile alakalı hizmet olarak montaj esnasında başlayarak kullanıldığı sürece hizmet devamlılığı vardır.

Her türlü üründe de olduğu gibi fırında arıza olduğunda servise başvurmadan evvel bazı yönergeler kontrol etmeniz gerekebilir. Fırında ısıtma sorunu yaşıyorsanız Öncelikle elektrik iletimini olup olmadığı kontrol edilmesi gerekir. Bunu en pratik şekli fırının içinde lambanın yanıp yapmamasıdır. Eğer ki elektrik sorunu bulamıyorsa yanlış bir program veya zaman ayarı seçilmiş olabilir. Sitemizden online hizmet alarak fırın servisi çağırabilirsiniz.

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.