Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti
Hizmetlerimiz Image

Buzdolabı her evde kesinlikle bulunan beyaz eşyalardan biridir. Özellikle sıcak yaz günlerinde buzdolabı olmayan hiçbir ev yoktur. Çünkü buzdolabı olmadan yiyecekler tazeliğini koruyamaz ve hemen kötü olur. Bu nedenle beyaz eşyalar içerisinde en önemli ve muhakkak ihtiyaç duyulan eşyaların başında buzdolabı gelir. Buzdolabı evinize göre en uygun ürünü mağazadan aldıktan sonra buzdolabı servisi elemanları tarafından evinize getirilir.

Ürün getirildikten sonra servis elemanları tarafından ayarları hakkında gerekli bilgiler verilir. Ürünü hangi derecede çalıştırmanız gerek diye nasıl kullanmanız gerektiği hakkında detaylı olarak buzdolabı servise elemanları tarafından bilgilendirme yapılır. Herhangi bir arıza durumunda kendilerine ulaşabilmeniz için size gerekli olan iletişim numaralarını sizinle paylaşırlar ve daha sonra ayrılırlar. Bundan sonra buzdolabını güzel bir şekilde temizleyip düzenli ve temiz bir şekilde kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Buzdolabı Arızaları Nelerdir?

Buzdolabında meydana gelebilecek arızalar konusunda da yine servis elemanları sizlere yardımcı olur. Buzdolaplarında genellikle soğutmuyor tarzında şikayetler olur. Bundan dolayı da servis çağrılır buzdolabının sokutmamasının bir çok nedeni vardır. Bunlar dereceleriyle ilgili sıkıntılar olabileceği gibi ana kartında oluşabilen sıkıntılardan kaynaklı da olabilir. Elektriğin gelip gitmesi şart tellerin atmasın buzdolabının ana kartında yanmaya sebep olabilir.

Buda buzdolabınızın ısıtmamasını Soğutmamasına neden olur. Bu durumda servis elemanları çağrılarak gerekli tadilatların yapılması sağlanır. Yine buzdolabında en çok şikayet alan durumlardan biri de buzdolabının kenar kısımlarım aşırı ısınmasıdır. Bu ısınmanın belli bir seviyeye kadar olanı normal kabul edilmektedir fakat çok aşırı ısınmalar herhangi bir arızanın belirtisi olabilir.

Buzdolabı Servisinin Önemi

Yine en çok buzdolabı servisi çağrılan durumlardan biri de buzdolabının derin dondurucu kısmının ürünleri tam olarak dondurmamasıdır. Bu durumdan da çok fazla şikayet gelmektedir ve bunun içinde buzdolabı servisi çağırılmaktadır. Bazen de buzdolabının normal iç kısmında donmalar meydana gelmektedir. Yine bu arızalar içinde buzdolabı Servisi elemanlarından yardım alınır.Bunun için buzdolabı servisi elemanlarından yardım almanız gerekebilir.

Bunun için servis elemanlarının size verdiği iletişim numaralarını arayarak size yönlendirmelerine sağlayabilirsiniz. Gerekliyse randevu alıp ürüne bakmaları konusunda istekte bulunabilirsiniz. Servis elemanları verilen randevu gününde gelip ürünümüze bakar ve artısını tespit edip ona göre bir çözüm yolu bulmaya çalışır. Ürünün arızası tespit edildikten sonra yapılacak işlemler hakkında gerekli bilgiler verilir. Gerekli ise yeni parçalar istenir ve bu parçalar buzdolabına takılır.

Eğer hasar çok daha büyük ise ürünün yenisi ile değiştirilmesi ya da servise götürüp servis de tamir edilmesi talep edilebilir. Bunun için en doğru yönlendirmeyi buzdolabı servisi elemanları yapacaktır. Firmamız her daim en iyi hizmeti vermek için alanında uzman kişiler ile ürünlerinizin tamirini kurulumunu ve tadilatını yaparak sizlere hizmet sunulmaktadır.Siz de iletişim numaraları üzerinden servis elemanlarına ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.