Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti
Hizmetlerimiz Image

Her zaman yaptığınız gibi TV’nizi açmış olduğunuzda bir de bakmışsınız ki ekranda bir veya birden fazla dikey çizginin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Bu panel arızası artık eskisi kadar çok büyük maliyetleri olan bir panel arızası anlamına gelmez.

Panellerde meydana gelmiş olan arızaların genel oluşma sebebi sıvı temasından kaynaklanır. Genellikle servisler sıvı temaslarını garanti kapsamı dışında tutar. Basit bir sıvı temaslarını ne şekilde geliştiğinden belirtmek gerekir. Herkes tarafından TV’ler genellikle solüsyon ve mikrofiber bez yardımı ile temizleme işlemi gerçekleştirilir. Yapılmış olan en büyük yanlışlardan bir tanesi solüsyonu bez yerine televizyonun ekranına sıkılma işlemidir. Solüsyonu ekranı sıktığınız anda az miktarda da olsa sıvı ekrandan aşağı kayarak ekranın bu alt kısmında yer alan devreleri nemlendirebilir.

TV Ekran Değişimi Fiyatları

Temizleme işlemi sonrasında bu nemlenme bazen oksitlenmeye dönüşür. Bu şekilde gelişmiş olan panel arızalarının onarımı içinde servisler genelde ekran boyutlarına göre fiyat seçeneği sunar. Sunulmuş olan fiyatları yüksek olduğu için yeni bir televizyon alımı düşünülebilir. Sıvı temasından kaynaklı olan TV ekranında oluşan paneli arızanın onarımı artık eskisi kadar değil.

Daha uygun fiyatlar ile gerçekleştirilir. Eğer sizin de tv ekran değişimi gibi bir panel arızası bulunuyorsa televizyonun arızalı ekran görüntüsünü firmamıza gönderin. Alanında uzman olan servis ekibi tarafından arızanın sebebi sıvı temasından oluşmuş ise arıza onarım ücretinin ne kadar olduğu size bildirilir.

TV ekran ya da panellerin zaman içinde ortaya çıkan sorunlardan ya da darbelerden dolayı ekran çatlamaları kırılmaları gibi problemlerin çözümleri tv servisi tarafından gerçekleştirilir. Son dönemlerde televizyon ekranının bölgesel kararması gibi sorunlar ile çoğunlukla karşılaşılıyor. Bu gibi problemlerde çubuk ledlerin değişmesi gerekli olan bir çözümdür.

TV Ekran Sorunları Nerede Tamir Edilir?

Televizyon ekranlarının sorun tespiti ve tamir işleminin alanında uzman profesyonel tv tamir hizmeti sunan TV servislerinden destek alınması gerekir. Yeterli bilgiye sahip olmayan sorun tespitini tam anlamıyla yapamayan servislerden genellikle direkt panel değişimi yönlendirme gibi tavsiyeler duyabilirsiniz. TV ekran değişimi gerekli ise güvenilir TV servislerine ulaşmanız gerekir.

Ekranı Kırılmış Olan Ya da Kararma Gerçekleşen TV’lerde Değişim

Televizyonun ekranında gerçekleşmiş olan problemin giderilmesi için başvurmadan önce kullanmış olduğunuz televizyonu görüntüsünden memnun iseniz bu değişimi yaptırmanız yararlı olacaktır. Televizyonunuzun her türlü özelliği bulunuyorsa Youtube uygulamaları açılıyor smart özelliği yer alıyor dahili kendiliğinden uydu alıcısı bulunuyorsa ekranı kırık olan televizyon geri dönüşüme verilmemelidir.

Bunun yerine kırık televizyon kaç para eder deyip basit paralara vermeden TV ekran değişimi yaptırmanız vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Bu gibi sorunlarda televizyon ekran tamiri yapan firmamız ile iletişime geçmeniz ilk aklınıza gelecek karar olmalıdır. Sitemiz üzerinden online hizmet talep ederek TV ekran değişimi için servis talep edebilirsiniz.

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.