Online Kayıt Oluştur %20 İndirimi Yakala!

Beyaz eşya servisleri evinizdeki ve işyerlerinizdeki kullandığınız tüm beyaz eşya ve elektronik ürünlerinizin kurulumu, çalıştırılması, bakımı ve onarımı gibi işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirerek hayatınızı kolaylaştırmayı ve daha konforlu hale getirmeyi amaçlar. Böylece, beyaz eşyalarınızı daha uzun ömürlü kullanabilir, kullanımı esnasında sorunsuz bir şekilde beyaz eşyalarınız çalışabilir.

İstediğiniz verimi de en üst düzeyde alabileceğiniz beyaz eşyalarınızı doğru ellere teslim etmek oldukça önemlidir. Firmamızdan beyaz eşyalarınız için online kayıt oluşturmanız durumunda anında % 20 oranında indirim şansını yakalamış olursunuz.

Beyaz Eşya Kapsamında Verdiğimiz Hizmetler

Firmamız beyaz eşya servisi olarak kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızı titizlikle ve profesyonel uzman teknisyenleri yardımıyla sizlere ilk günkü haliyle teslim ediyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, elektrikli süpürge, elektrikli ev aletleri, ütü, fırın, klima ve kombilerin tüm bakım ve onarım hizmetlerini en ideal şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, derin dondurucu, ocak, davlumbaz ve televizyon gibi eşyalarınızın da tamir ve bakımlarını yaparak uzmanlık ve deneyimimizi ortaya koyuyoruz. İlk kurulumunu da gerçekleştirerek herhangi bir sorun oluşması durumunda anında telafisini yaparak sorunsuz bir şekilde teslimini yapıyoruz. İndirim fırsatlarından ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizleri arayabilir ya da internet üzerinden online olarak başvuru formu doldurarak indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Öncelikli hedefimizin müşteri memnuniyeti olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.