4 Saate Kadar Servis (VİP SERVİS)

Tüm beyaz eşyalarınızın çok daha uzun ömürlü olması ve verimli çalışması için çalışan firmamız alanında uzman teknik kadrosu ile tüm beyaz eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde onarıp teslim ediyor. 7/24 hizmet veren firmamızın tüm personeli yeterli teknik donanıma sahip ve kalifiye elemanlar olup cihazlarınızın ve beyaz eşyalarınızın sorununa anında çözüm üretebilmektedir.

Vip servis portföyümüzle hızlı bir şekilde gelerek taleplerinize çözüm getiriyoruz. Yerinde ve servis destekli bakım ve onarım gerçekleştirerek profesyonel ve etkili sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin içinde kahve makinelerinden davlumbaza, kombiden ütüye, süpürgeden küçük ev aletlerine ve tüm beyaz eşyalara kadar tüm elektrikli ve elektronik cihazlar yer alıyor.

Beyaz Eşyalarda Hızlı Ve Etkili Sonuçlar

Hem maliyetten hem de zamandan tasarruf ettiren Vip servis hizmetlerimizle tüm beyaz eşyalarınız ilk alındığı günkü performansı ile çalışmaya devam edecektir. Bir telefon kadar uzağınızda bulunan firmamızın profesyonel çalışma ekibi ile mükemmel sonuçları görebileceğiniz beyaz eşyalarınızın hem bakımını hem de tamirini gerçekleştiriyoruz.

Hızlı Vip servisimiz ile adresiniz nerede olursa olsun en geç 4 saatte kapınıza geliyor ve beyaz eşyanızla ilgili çözüm alternatiflerini değerlendiriyoruz. Tüm tamir sürecinde de ürününüzün markasına ait olan orjinal yedek parçaları kullanıyoruz. Ayrıca, tüm talep ve sorunlarınız için telefon desteği de vererek sizleri yalnız bırakmıyoruz. En acil durumlara en acil çözümleri getirmek bizim işimiz.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.