Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu gerçeğini hiçbir biçimde göz ardı etmede geçen her gün için insanların yaşamına daha önce hayal bile edemediği yeni yeni somut ve soyut olgular giriyor. Özellikle elektronik alanında ciddi anlamda insanların yaşamını kolaylaştıran cihazlar girmiş durumdadır. Bunlara verilebilecek olan en güzel örnek ise son derece işlevsel bir ürün olan dahası evde işte her yerde kullanılan kombilerdir.

Kombiler bilindiği üzere doğalgaz olan yerlerde hem bulunulan ortamları, hem de banyo ve mutfakta kullanılan suyu ısıtmak için kullanılan ünitelerdir. Ülkemizde de vazgeçilmezler arasındadır. Gerek yerli gerek ise yabancı markaların yoğuşmalı, yoğuşmasız türden çok değişik özellikleri olan kombileri vardır. Bu da aşağıda da detayları verildiği gibi doğru ve standartların öngördüğü bir biçimde Bağcılar Kombi Bakımı olgusunu beraberinde getirmektedir. Firma olarak bu alanda kesintisiz olarak hizmet verir.

Bağcılar Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Bağcılar Kombi Bakımı nasıl yapılır sorusunun yanıtını vermeden önce firmamız hakkında bizi tanımayanlar için detaylı olarak bilgi vermemiz gerekir ise şu bilgileri net bir biçimde verebiliriz. Firmamız 2010 yılında teknik servis firması olarak sektöre giriş yapmıştır. O günden bugüne değin de kendisini sürekli geliştirerek dünyada alanında yaşanan gelişmeleri takip ederek bugün ki olduğu seviyeye gelmiştir. Kombilerin bakımı ile ilgili sahip olunması gereken başta TSE HYB olmak üzere tüm belgelere sahip olan bir firmadır. Bu yüzden güvenle hizmet alınabilecek olan kurumsal bir firmayız.

Firmamız bünyesinde hepsi alanında eğitimli, uzman, müşteri memnuniyetini son derece önemseyen mavi ve beyaz yakalı olan kişiler ile hizmet veriyoruz. Hem yoğuşmalı, hem yoğuşmasız, hem yerli hem yabancı kısaca markası modeli fark etmeksizin tüm kombiler için yedi gün yirmi dört saat özel günler dâhil sizi hiçbir biçimde zor durumda bırakmayacak biçimde çözüm odaklı olarak çalışıyoruz.

Kombi Bakım Hizmetleri Nasıl Verilir?

Sizlerden bize arıza talebi geldiği zaman öncelikle sizden kombiniz ile ilgili temel bilgiler alınmaktadır. Hangi marka ve temel özellikleri gibi. Sonrasında bu kombiye en uygun olan personelimizi sizinle ortaklaşa belirlediğimiz gün ve saatte adresinize yolluyoruz. Adresinize gelen arkadaşımız kombinin temizliğini, kendi uygunluk kriterlerine göre kontrollerini yapıyor. Yapılan Bağcılar Kombi Bakımı sırasında değişmesi gereken parça var ise arkadaşlarımız onları size bilgi vererek değiştiriyor.

Ve kombinin bakımı gerçekleşmiş oluyor. Kombilerin bakımının son derece önemli olduğunu da ifade etmemiz gerekiyor. Zira yılda bir kere yapılan kombi bakımları kombinin ömrünü uzattığı gibi çok daha sağlıklı bir biçimde de çalışmasını sağlıyor. Burada önemli olan bir diğer nokta ise kombi bakımının olması gerektiği gibi yapılmasıdır. Aksi halde bir faydası olmayacaktır ki firmamız bu noktada son derece hassas ve özenli çalışma yürütür. Ödemede ise peşin ve kredi kartı seçenekleri vardır.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.