Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Günümüzde yaşanan iklim değişikliği sebebi ile yılın belirli aylarında ısınma ya da serinlemek amaçlı klimalar fazlaca kullanılmaktadır. Bu nedenlerden dolayı klimaların bakımlarının periyodik şekilde yapılması cihazın verimli çalışması açısından ve uzun ömürlü olmasından dolayı oldukça önemli bir konudur. Ancak bazı durumlarda arızalanan klimaların da tamirleri güvenilir eller tarafından yapılması icap eder.

Zira Bağcılar Klima Tamiri, basite alınmayacak bir iştir. Bu nedenle klima tamiri konusunda en kapsamlı hizmeti veren ve tecrübeli uzmanlarla çalışan firmalar tercih edilmelidir. Klima ile ilgili yaşanması muhtemel tüm sorunların tespit edilmesi, yaşanan arızanın nedeninin bulunması ve müşteriye kesin ve net bilginin verilmesi güven açısından da son derece önemlidir.

Klima Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Tamiri yapılacak olan klimanın bulunduğu yerden itina ile sökülmesi, gerekiyorsa servis alanına taşınması, duvardan sökülürken duvar ve mobilyalara zarar verilmemesi, klimanın güvenle taşınıp tamirinin yapılması, gereksiz malzeme değişikliğine gidilmemesi, tekrar monte edilecek yere güvenle taşınarak hiçbir alana zarar verilmeden monte edilmesi önem taşıyor. Tüm bunların yanında Bağcılar Klima Tamiri, yüzde yüz müşteri memnuniyetini de gerektiriyor.

Müşterinin arızalı cihazını tamir edeyim derken başına farklı sorunların açılmadan ve en kısa sürede klimanın yeniden çalışır halde yerine takılması yaptığınız işin ciddiyetiyle de ilgilidir. Tecrübeli elemanlarla ve müşteri memnuniyetini gözeten deneyimli çalışanlarla servis hizmetini en kısa sürede sorunsuz çözebilen firma, müşterisi tarafından yeniden tercih konusu olacaktır. Müşteri odaklı olmayı her zaman ön planda tutar. Sınırsız müşteri memnuniyetini hedef alan firma Bağcılar Klima Tamiri konusunda yapacağı tüm çalışmalarında cihazların sorunlarını iyi analiz eder.

Ve yaşanan sıkıntının hem kaynağını hem de en ucuz ve hızlı çözüm yolunu bulur. Bunun için de iş planlaması önemlidir ve mutlaka yapılmalıdır. Müşterisine bir telefon kadar yakın olan ve her arandığında en kısa zamanda çözüm üretebilen ve daha da önemlisi işin tamamlanması için verilen sürenin geçirilmemesi müşteri odaklı olmanın gereği olarak kabul edilir. Güçlü ve ciddi bir firma verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirendir.

Güler Yüzlü Profesyonel Hizmet

Klima artık insan yaşamının vazgeçilmez bir parçası olarak kabul edilir ve gerek sıcak havalarda ve gerekse soğuk havalarda kullanılabilen klimalar her daim insanların yardımındadır. Ancak arızalanan ve tamiri uzun süren klimalar insan yaşamını ciddi anlamda zorlaştıracak ve bazı durumlarda müşterilerin mağdur olmasına sebebiyet verecektir. Bu nedenle Bağcılar Klima Tamiri mümkün olan en kısa zamanda tamamlanmalı ve müşteriye ürünü teslim edilmelidir.

Müşterilerine bir telefon kadar yakın olan firma 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmalıdır. Ayrıca klima tamiri için gerektiğinde yedek parça kullanılacaksa firma bu parçayı mutlaka tedarik de etmelidir. Aksi halde yedek parça aramaya giden müşteri bir daha sizi asla tercih etmeyecektir. Klimalarda oluşabilecek muhtemel arızalar; Klimanın ısınmayarak asıl fonksiyonunu yerine getirmemesi, donması, su akıtması, gürültü yapması, çalışmaması, derecesinin ayarlanamaması gibi sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.