Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Hayatımızı kolaylaştıran birçok teknolojik yenilik her geçen gün artmaktadır. Kullanım kolaylığı ve konfor sunan bu yenilikler yaşamımızı daha keyifli hale getirmektedir. İhtiyaç duyulan yerlere uygulanan klimalar, havayı iklimlendirerek istenilen sıcaklığa getirmektedir. Bu sayede daha ferah ve rahat bir ortam yaratılmaktadır. Klima sahibi olmak isteyenler, ihtiyaçlarına yönelik özellikteki klimayı seçerek, İstanbul Klima Montaj servisi hizmetimiz ile alabilmektedir.

Klimalar yaz kış yoğun şekilde kullanılan cihazlardır. Sürekli kullanıma bağlı olarak düzenli bakım ihtiyacı olabilmektedir. Periyodik bakımları yapılan klimalar daha verimli çalışmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan ve performansı yüksek klimalar için gerekli teknik hizmet verilmektedir.

İstanbul Klima Montaj Hizmetleri

En iyi klima servis hizmetini bulabileceğiniz firmamız her marka klima için tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Yeni alınan klima için montaj işlemleri yapmaktadır. İstanbul Klima Montaj servisi olarak, ustalık gerektiren bu işleri tecrübeli ekibimiz profesyonel olarak vermektedir. Klimalar ev, okul, işyeri, hastane, alışveriş merkezi gibi yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kışın kapalı ortamları istenilen derecede ısıtarak konfor sağlamaktadır. Yazın ise bunaltan sıcaklarına büyük bir çözüm sunarak ferah bir atmosfer oluşturmaktadır. Yaz, kış vazgeçilmez bir şekilde kullanılan klimalar arıza durumunda teknik servis tarafından tamir edilmelidir. Profesyonel ekibimiz size istediğiniz klima montaj, bakım ve onarım hizmetini vermektedir.

Klima Bakımını Neden Yaptırmalıyım?

Klimalar kapalı alanların ısısını istenilen derecede tutarak aynı zamanda nem dengesini de ayarlamaktadır. Sağlık açısından düşünüldüğünde oldukça faydalı olan klimalar uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Filtreleri sayesinde havadaki temizliği sağlayarak ortamı daha ferah hale getirmektedir. Kapalı alanda kirli havayı solumak uzun süre boyunca zarar verici olabilmektedir.

Klima sayesinde bu ihtimal ortadan kalkmaktadır. Düzenli filtre temizliği yapılmayan klimalar ise oluşabilecek küf ve mantar ile sağlığı tehdit edebilmektedir. İstanbul Klima Montaj servisi hizmetimizin yanı sıra klima bakım hizmeti de alabilirsiniz. Temizliği yapılan filtreler ile klimanızın çalışma performansı artmaktadır. Her marka ve model klima için hizmet veren servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her durumda arayabilir, destek alabilirsiniz.

İstanbul Klima Montaj Servisi Önemi

Düzenli bakımı yapılan klimaların oldukça faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yaşlı ve bakıma muhtaç hastası olanlar veya astım hastaları için havayı ısı ve nem dengesi açısından ayarlayarak daha rahat etmelerini sağlamaktadır. İşyerlerinde kullanılan klimalar ile sıcaklığı ayarlanan mekânlarda daha verimli çalışma sağlanabilmektedir. Okul, hastane gibi toplu alanlarda hava sirkülasyonu yaparak kişilerin sağlığına fayda sağlamaktadır.

Yaz, kış klima kullanılan toplu ortamlar için gerekli klima bakım hizmeti verilmektedir. Havayı iklimlendirerek konfor sağlayan klimalar yoğun kullanıma bağlı arızalar verebilmektedir. Klimanın eskiyen parçaları için gereken yeni parça takılarak tamirat işlemi yapılmaktadır. Yeterli donanıma sahip ekibimiz klimanızdaki problemi hızla müdahale ederek çözmektedir. İstanbul Klima Montaj servisi ile yeni alınan tüm klimalar yerinde montaj yapılmaktadır. Firmamızdan klima için gereken tüm hizmetleri profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.