Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Değişen dünya düzeni içinde insanların yaşamına teknolojinin de ilerlemesine istinaden birbiri ardına yeni yeni ürünler girmiş durumdadır. Bunlar farklı beklentilere ve farklı beğenilere hitap eder durumdadır. Son yıllarda gerek dünyada gerek ülkemizde özellikle Akdeniz iklimi olan kentlerde en çok tercih edilen ürünlerin başında klimalar vardır. Klimalar bilindiği gibi duvara monte edilen uzaktan kumandalı hem bulunan ortamda ısıtma, hem de soğutma işlevi olan cihazlardır.

Hem yaz mevsimlerinde, hem kış mevsiminde kullanılabilen ürünlerdir. İlgili standartlara göre üretilen CE işaretli olan elektrik elektronik ve mekanik yönü olan cihazlardır. Gerek yerli gerek yabancı birçok markanın farklı özelliklerde klimaları vardır. Hal böyle olunca da klima kullananlar, klima alacak olan için Demirdöküm Klima Servisi iletişime geçilmesi kaçınılmaz olan bir durumdur. Firmamız da bu alanda hizmet veren sektöründe öncü işlere imza atan bir kuruluştur.

Demirdöküm Klima Servisi Veren Firmamız Hakkında

Firmamız hakkında bilgi vermemiz gerekir ise temel olarak ana hatları ile şu bilgileri verebiliriz. Firmamız küçük bir Demirdöküm Klima Servisi olarak kurulmuştur. Lakin geçen yıllar içinde firmamız sürekli olarak bir ivme kaydetmiş durumdadır. Firmamız alanında tüm belgelere sahip uzman ve deneyimli bir kadro ile profesyonel bir biçimde hizmet veren alanında domino etkisi yaratan son derece önemli olan teknik servis firmasıdır.

Dünya normlarında standartların öngördüğü bir biçimde çalışır. İlkelerinden ve kurumsal çizgisinden hiçbir biçimde ödün vermez. Firmamızda bulunan gerek mavi yakalı olan, gerek beyaz yakalı olanlar eğitimli, donanımlı ve tam yetkin olan profesyonellerdir. Müşteri odaklı olarak çözüm odaklı olarak çalışır ve müşteri memnuniyetini son derece önemser, her müşteriye özel yaklaşımlar sergilerler.

Klima Servisinin Önemi

Demirdöküm Klima Servisi olarak firmamız tüm kent ve yakın mıntıkada hizmet veren bir kuruluştur. Kesintisiz olarak hem evlere, hem de her türden işyerine hizmet verir. Yedi gün yirmi dört saat tüm özel gün ve gecelerde de firmamızdan hizmet alınabilir. Firmamıza sizlerden böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle ne ile alakalı arandığına dair detaylı bilgi alınır. Zira firmamız hem klima bakımı, hem de tamir onarım, parça değişimi hizmeti vermektedir. Bu noktada şunu da ifade etmemiz gerekir yine firmamız eski yeni yerli yabancı demeden tüm klimalar için hizmet veren bir kuruluştur.

Klima tamir ve onarımı noktasında sizinle ortaklaşa olarak belirlenen gün ve saatte adresinize gelinerek kombinin sorunu giderilir. Gerekli olması durumunda siz değerli müşterilerimizin onayı alınarak orijinal ve garantili olarak nedenleri izah edilerek parça değişimi yapılır. Tam bu noktada fiyatlarımız hakkında da bilgi vermemiz gerekir ise fiyatlarımızda klima bakımı için standart bir fiyat, klima tamir onarımı için olan başka bir standart fiyat vardır. Bu fiyatlar yılda bir kere değişir. Eğer parça değişimi var ise o da ücretlendirmeye yansıtılır.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.