Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Günümüzde hem yazları hem kışları kullanılan klimalar insan yaşantısını doğrudan kolaylaştırdığı gibi konforu da maksimum seviyede tutuyor. Klimalar günümüzde o kadar gelişmiştir ki telefonla dahi kontrol ettiğimiz bu makineler insan hayatında büyük yer tutmuş durumdadır. Klimalar ihtiyaca veyahut amaca göre kullanımı değiştirilebilen ısıtma, soğutma, hava temizleme, nemlendirme gibi ihtiyacı gideren uzaktan kumanda kontrolüyle elektrik aracılığıyla çalışan insan konforunu üst seviyede tutmak için üretilmiş aletlerdir.

Klimalar yazları güneşin kavurucu sıcaklığından dolayı oluşan bunalma terleme hissini gidermek amacıyla yazları soğuk havayı evinizde iliklerinize dek hissettirebilir. Genellikle yazları tercih edilse de bazı yerlerde kışları da evlerimizde ısıtıcı görevi üstlenmiştir. Küçükçekmece Klima Bakımı klimanızı ne sıklıkla kullandığınıza ne kadar süredir kullandığınıza bağlı olarak değişen bir faktördür.

Küçükçekmece Klima Bakımı Neden Gereklidir?

Birçok fonksiyonu olan bu aletler aynı zamanda havadaki nem oranını dengede tutarak insan sağlığına doğrudan olumlu etkileri de vardır. Klimaların hava temizleme özelliği de havada olan zararlı partikülleri ayrıştırarak ortamdaki havayı en sağlıklı en verimli hale getirmeyi sağlar. Bu sorunun cevabı hem evet hem de hayır olabilir çünkü klimanın marka modeline göre ve büyüklüğüne küçüklüğüne göre bu enerji harcaması hem fazla hem de az olabilir.

Genellikle büyük ve eski olan klimalar yeni klimalara göre daha fazla enerji harcarlar. Yeni teknolojide üretilen klimalar tabii ki enerji tasarruf moduyla daha az enerji kullanarak ortamınızı soğutabilir veyahut ısıtabilir bundan dolayı tercihiniz hem yeni klimalar olmalı hem de bilinen marka bir klima olmalıdır. Klimalar her ne kadar evlerde yaygın olarak görülse de aynı zamanda büyük iş yerlerinde kışları ısıtıcı yazları ise çalışanlara ferah bir ortam oluşturmak için iş yerlerinde görev üstlenmiş durumdadır.

Bunun yanı sıra spor salonları, okullar, hastaneler hatta taşıtlarda bile klima görmek gayet mümkündür. Klimaların yararlarından en çok bilinen yazları ferahlamak ortamı serinletmek olsa da aynı zamanda nefesinizi açar, terleme sebebiyle kötü kokuların yayılmasına engel olur. Hava temizleme modu sayesinde ortamınızdaki havayı temiz hale getirip nefes kalitenizi en verimli en sağlıklı biçimde solumanıza büyük oranda yardım eder ferah ve zararlı partiküllerden arınmış bir nefes solumanıza sebep olur. Eğer klimanızın verimli bir şekilde çalıştığını görmüyorsanız mutlaka Küçükçekmece Klima Bakımı yaptırmanız gerekir.

Klima Bakımının Önemi

Eğer klima açık belli bir süre o ortamda bulunursanız bunun sebepleri sizi hasta etmeye, cilt kuruluğuna, yüz felcine kadar kötü sebepler doğurabilir. Bundan dolayı bilinçli bir şekilde kullanmak ve Küçükçekmece Klima Bakımı yaptırmak bu tip durumların önüne geçebilir ve size konforu sağlayabilir. Eğer klimanızın verimli bir şekilde çalıştığını görmüyorsanız mutlaka Küçükçekmece Klima Bakımı yaptırmanız gerekir.

Klimanızın bakımını klimanızı aldığınız mağaza aracılığıyla klimanın yetkili servislerine ulaşarak bunun bakımını talep edebilirsiniz. Kendiniz bakım yapmaya çalıştığınız zaman yanlış bir şey yapıp klimanızı garanti kapsamından çıkartabilme ihtimalinizin olduğunu unutmamakla beraber yetkili servis dışında başka yerlerde klimanıza bakım yaptırmayınız.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.