Sertifikalı Teknisyenler
Garantili İşcilik ve Yedek Parça
Profesyonel Servis Hizmeti

Başarılı Servis İçin Birkaç Basit Adım

Bozulan beyaz eşyalarınızı, kombi, klima ve televizyonlarınızı atmak yerine öncelikle deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
image

01 İhtiyaçlarını Seç

İhtiyacına özel soruları cevapla ve iletişim bilgilerini gir.

image

02 Saatini Belirle

İhtiyacınıza özel randevu tarihini ve saatini belirle.

image

03 Servisi Onayla

Müşteri yorumlarını incele. En uygun fiyat ve kaliteyi tercih et.

Kullanıcılarımızdan Gelen Yorumlar

Halkalı Ocak Servisi konusunda hizmet sunan firmamız olarak profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlerin yanındayız. Çamaşır makinesi tamiri buzdolabı servisi kombi ve klima bakımı hizmeti veren teknik servisimize gönül rahatlığı ile her marka ve model beyaz eşyalarınız için ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. 

Beyaz Eşya Yedek Parça 

Beyaz eşya yedek parça kullanımında yenisi ile değiştirilen yedek parçanın orijinal olması beyaz eşyanızın sağlığı açısından büyük önem taşır. Bu nedenle firmamız olarak her marka ve her model beyaz eşyanız için orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Ekibimiz profesyonel bir şekilde beyaz eşyalarınızda yedek parça değişimi yapar ve kullanıma hazır hale getirir.

Çamaşır Makinesi Arıza Hizmetleri

Çamaşır makinesi arıza tamiri pek çok beyaz eşya kullanıcısının ihtiyacı olan teknik servis hizmetidir. Gündelik hayatın her noktasında kullanılan çamaşır makinesi diğer elektronik cihazlar gibi zaman içerisinde bozulabilir. Bu noktada firmamız ile iletişim kurarak teknik servis desteği alabilir ve çamaşır makinenizde meydana gelen sorunu kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. 

Buzdolabı Arızası İçin Kaliteli Servis

Buzdolabı arıza parça değişmesi gereken durumlarda teknik servis ekibimiz orijinal yedek parçalar kullanılır. Firmamız olarak kullanmış olduğumuz yedek parçalara ve işçiliğe bir yıl boyunca Garanti veriyoruz. Buzdolaplarınızın arızalanması durumunda kaliteli bir servisten hizmet almanız son derece önemlidir. 

Bulaşık Makinesi Arıza Servisi

Bulaşık makinesi arıza servisimiz işinin ehli sorumluluk sahibi ve bu alanda eğitimli ve deneyimli servis olarak sizlere hizmet veriyor. Hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere zamandan tasarruf sağlayan beyaz eşyaların başında bulaşık makinesi gelir. Bulaşık makineleriniz de meydana gelen arızanın kısa sürede çözüme kavuşması için firmamız ile iletişim kurarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. 

Kurutma Makinesi Arızası İçin Güvenli Servis

Artık hemen hemen her evde yavaş yavaş yerini almaya başlayan kurutma makinelerinde meydana gelen arızalar için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Gezici servis ekibimiz  kurutma makinesi arıza durumlarında kısa süre içerisinde adresinize gelir ve cihazınızda meydana gelen sorunu çözüme kavuşturur. 

Buzdolabı Orijinal Yedek Parça Hizmeti 

Buzdolabı yedek parça değişimi için içinde yıllarca tecrübe kazanmış ustalardan oluşan teknik servis personelimiz ile buzdolabı arıza durumlarında sizlere hizmet veriyoruz. Bir evin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan buzdolapları ne kadar sağlam üretilirse de kullanımdan kaynaklı zamanla arızalar meydana gelebilir. Teknik servis ekibimiz ile beklenmedik zamanlarda meydana gelen buzdolabı arızalarında sizlere gün içerisinde ulaşıyor ve kesin çözüm sunuyoruz. 

Bulaşık Makinesi Yedek Parça Değişimi

Bazen yanlış kullanım bazen de yoğun kullanım nedeni ile bulaşık makinelerinde arızalar ya da bulaşık makinesi yedek parça değişimi gerekebilir. Bu noktada önemli olan en önemli husus profesyonel bir teknik servisten yardım almaktır. Firmamız olarak uzman ekibimiz ile her marka bulaşık makinesinin arızasını kısa süre içerisinde gideriyoruz. 

Kurutma Makinesi Yedek Parça 

Kurutma makinesi yedek parça değişimi ve arıza tamiri için profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekiyor ise firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamıza arıza kaydı bırakmanızın hemen ardından aynı gün içerisinde adresinize geliyor ve kurutma makinenizde meydana gelen sorunu ortadan kaldırıyoruz. 

Beyaz Eşya Tamirinde Kaliteli Hizmetler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran cihazlarda bir değişiklik görülmeye başlandı. Evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyalar gerçekten hayatımıza büyük kolaylık sağlamıştır. Beyaz eşyalar özellikle ev kadınlarının büyük yardımcısıdır. Hayatımızda bu kadar kolaylaştıran beyaz eşyalarda bazen arızalar meydana gelebilir ve bu durumda Halkalı Ocak Servisi hizmetine ihtiyaç duyulur. 

Halkalı Ocak Servisi Kaliteli Firma

İnsan hayatında işleri kolaylaştırıp hızlandıran pek çok makine vardır. Bu makinelerden birisi de evlerde kullanmış olduğumuz beyaz eşya çeşitleridir. Bu beyaz eşyalar bir süre sonra gaz kaçağı elektrik arıza kaynaklı sorunlar motor arızası yedek parça eksikliği gibi sorunlar meydana çıkarabilir. Beyaz eşyalarınızda bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kaldığınız zaman Halkalı Ocak Servisi ile iletişim kurarak yardım almanız gereklidir. 

Firmamızın deneyimli ustaları garantisi önemli olmaksızın bütün beyaz eşyalarınızın arızalarını titizlikle tamir eder. Beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman firmamız ile iletişim kurarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelerek beyaz eşyalarınızda meydana gelen sorunu çözer.

Servise mi ihtiyacın var?

İhtiyacın olan hizmeti seç, sana en yakın servisi 1 saat içinde yönlendirelim.